Startujemy z kartą flotową AVIA Card

kwi 12, 2022 | aktualności

AVIA Card to karta flotowa przeznaczona dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. Tych, którzy szukają skutecznych sposobów na optymalizację kosztów związanych z zakupem paliw oraz cenią sobie minimum formalności i bezpieczne transakcje bezgotówkowe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i prostotę obsługi – dostępne od zaraz. 

AVIA Card to duża oszczędność i wygoda. Proponujemy zniżki aż do 30 groszy za 1 litr paliwa i oferujemy typ karty w zależności od potrzeb klienta. Karta flotowa AVIA jest dostępna w dwóch rodzajach, jako karta przedpłacona oraz jako karta kredytowa. Sprawdź, która z nich w najlepszym stopniu odpowiada Twoim potrzebom. 

Jako wieloletni gracz na rynku paliwowym w Polsce znamy doskonale preferencje krajowych klientów i wiemy, że atutem naszej karty flotowej są bardzo atrakcyjne rabaty, które możemy zaoferować w związku z tym, że jesteśmy największym niezależnym importerem paliw w Polsce – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot. Jestem także przekonany, że dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, w przyszłości polskie stacje AVIA zarządzane przez Unimot będą mogły obsługiwać zagranicznych klientów, a polscy przedsiębiorcy będą mogli bezgotówkowo rozliczać się na stacjach AVIA za granicą – dodaje. 

Oferta flotowa AVIA Card jest skierowana do każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą, stowarzyszenie lub fundację, a także do jednostek budżetowych (np. gmin) i osób prowadzących gospodarstwa rolne.  Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i poznaj szczegóły. 

Polecamy również

31. finał WOŚP na stacjach AVIA

31. finał WOŚP na stacjach AVIA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 31. Środki zebrane podczas tegorocznego finału przeznaczone zostaną na walkę z sepsą. Skarbony...