Eat&Go to nowy design stacji paliw, oryginalne wnętrza, strefa restauracyjna oraz wysokiej jakości kawa sygnowana jakością marki AVIA

Najnowsze rozwiązania wprowadzane na stacjach sieci AVIA od 2020 roku to wysmakowane połączenie minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii nowoczesnego sklepu typu convenience: wygodna strefa relaksu z regularnymi gniazdkami i wejściami USB do ładowania telefonów, nowoczesne oświetlenie z designerskimi lampami wiszącymi, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji oraz zmodernizowane toalety. We wnętrzach dominuje jasna kolorystyka — lekkie połączenie beżów i szarości z elementami drewna oraz przykuwającymi wzrok akcentami w najpopularniejszym w ostatnim czasie kolorze musztardowym.

Bazujemy
tylko na kawie Fair Trade

100% Arabica

Kawa na nowych stacjach AVIA to autorska mieszanka starannie dobranych ziaren, 100 proc. Arabica, o wyjątkowo bogatym aromacie i delikatnym, przyjemnym smaku. Serwowana jest z nowych ekspresów szwajcarskiej marki. Oferta podstawowa Eat&Go obejmuje kawę i przekąski. W kolejnych etapach rozwoju będzie rozszerzana i dostosowana do potrzeb klientów.

Oferta podstawowa Eat&Go obejmuje kawę oraz świeże przekąski: hot dogi, zapiekanki i ciastka – również w sezonowych odsłonach jak hot dog z białą kiełbasą czy z suszonymi pomidorami. W kolejnych etapach rozwoju menu stacji będzie rozszerzane o nowe pozycje, odpowiadające na zapotrzebowanie klientów.
Nasza kawa jest fair. Podsiada certyfikat Fairtrade, a to oznacza, że przy jej produkcji zachowane są standardy ekonomiczne, społeczne oraz środowiskowe. A dokładniej, przy wytwórstwie kawy, którą później oznacza się znakiem Fairtrade, zapewniona jest ochrona rolników, między innymi, poprzez gwarancję minimalnej ceny skupu. Fairtrade to również zakaz wykorzystywania do pracy dzieci oraz zakaz pracy przymusowej. To oszczędne gospodarowanie wodą i właściwe składowanie odpadów. I to jest fair.

nowoczesny
design

strefa
restauracyjna

wysokiej
jakości kawa

wejście
usb

Koncept Eat&Go wykorzystuje na stacjach AVIA ciekłokrystaliczne ekrany wielkoformatowe Digital Signage, informujące kierowców o najnowszych promocjach, a także audio- i aromamarketing. Subtelna muzyka i kojący zapach jeszcze w większym stopniu uprzyjemnią kierowcom czas spędzany na stacji paliw.