Paliwa

Paliwa płynne

Dostępne w naszej ofercie paliwa płynne charakteryzują się zredukowaną do minimum ilością zanieczyszczeń oraz najwyższymi parametrami eksploatacyjnymi. Oferujemy: olej napędowy (ON), olej napędowy premium (ON premium), benzyny (bezołowiowe Eurosuper 95 oraz Super Plus 98). Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz atrakcyjne ceny.

95

Zależy ci na ochronie silnika i układu paliwowego przed korozją oraz fizycznym zużyciem? Wybierz benzynę 95. Nasze paliwo zapobiega tworzeniu się nowych osadów oraz usuwa część starych, przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa. Benzyna 95 zalecana jest do stosowania we wszystkich typach silników o zapłonie iskrowym, niezależnie od przebiegu pojazdu czy zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

98

Poczuj dynamikę swojego auta i jego największą moc. W benzynie 98 zastosowaliśmy najnowocześniejsze technologie produkcyjne i dodatki uszlachetniające nowoczesnej generacji, które poprawiają warunki pracy silnika. Paliwo przeznaczone jest do silników benzynowych z zapłonem iskrowym, których konstrukcja pozwala na stosowanie benzyny bezołowiowej oraz do zasilania silników samochodowych wyposażonych w katalizatory.

ON Diesel

Oczekujesz od swojego diesla dobrych osiągów i niezawodności w każdych warunkach? ON Diesel to paliwo stworzone z myślą o pracy silnika w różnych warunkach atmosferycznych i przy zmiennym obciążeniu. ON Diesel wpływa korzystnie na żywotność silnika, zwiększając mechaniczną trwałość jego elementów. Paliwo szczególnie polecane do silników z systemem common-rail.

Gold Diesel

Szukasz paliwa, które zapewnia cichszą pracę silnika? Zastosowany w AVIA Diesel Gold specjalny dodatek zapewnia poprawę właściwości smarnościowych, detergentowych oraz wzrost liczby cetanowej. Efektem wyższej liczby cetanowej jest cichsza praca silnika i jego łatwiejszy rozruch. Paliwo AVIA Diesel Gold jest przyjazne środowisku, gdyż ogranicza udział cząstek stałych w spalinach. AVIA Diesel Gold jest przeznaczone dla samochodów napędzanych olejem napędowym.

AdBlue

AdBlue to środek redukujący szkodliwe cząsteczki spalin. Stosowany jest w wysokoprężnych silnikach diesla najnowszej generacji. AdBlue rozkłada szkodliwe dla środowiska tlenki azotu. Jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny środowisku.

LPG

Ciesz się stałymi osiągami w każdych warunkach i obniż rachunki za paliwo. Tankuj LPG na stacjach AVIA. Dzięki LPG silnik twojego samochodu pracuje ciszej, zwiększa się też jego żywotność. Autogaz wpływa na redukcję zanieczyszczeń powietrza i gwarantuje niższe koszty eksploatacji samochodu. Oferowany przez nas produkt spełnia normę PN-EN 589.

Jesteśmy częścią UNIMOT, lidera wśród niezależnych importerów paliw ciekłych i gazowych w Polsce, który od lat specjalizuje się w hurtowej sprzedaży paliw, w szczególności oleju napędowego. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, UNIMOT napędza paliwem firmy transportowe i logistyczne, gospodarstwa rolne oraz dostarcza je do stacji paliw i hurtowni paliw. Stale powiększające się grono klientów docenia jakość produktów UNIMOT.

Pozostałe produkty