AVIA otwiera 7 nowych stacji paliw

cze 4, 2021 | aktualności

Sieć stacji paliw AVIA, rozwijana przez spółkę UNIMOT S.A., rośnie w siłę i uruchamia 7 nowych punktów. W ciągu najbliższych kilku dni otwarte zostaną stacje własne w Jastrzębiu-Zdroju, Poznaniu i Grzegorzewie. Wkrótce otwarte zostaną również cztery stacje franczyzowe w miejscowościach Rzepcze-Głogówek, Grońsko, Redło i Sierpów. Na czterech stacjach wprowadzony zostanie koncept gastronomiczny Eat&Go z jego nowoczesnymi rozwiązaniami i udogodnieniami.

Wszystkie stacje AVIA oferują kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru popularnych paliw AVIA. Na wybranych stacjach dostępne będzie również paliwo premium AVIA Diesel Gold.

Obiekt w Jastrzębiu-Zdroju zlokalizowany jest przy ulicy Pszczyńskiej 2, która usytuowana jest niedaleko centrum miasta. Stacja w Poznaniu pozwala na dotarcie do wielu klientów, ponieważ zbudowana została na rogu ulic Juraszów i Lutyckiej przy drodze krajowej 92, biegnącej przez obszar czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Stacja własna w Grzegorzewie usytuowana jest również przy drodze krajowej 92 między Kłodawą i Kołem. Stacja posiada duży parking dla TIR-ów.

Trzy nowe stacje własne AVIA wyposażone zostały w nowoczesny koncept Eat&Go, który jest połączeniem minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii nowoczesnego sklepu typu convenience. Wnętrze konceptu podzielone jest na dwie strefy: sklepową i strefę relaksu. Kawa serwowana na nowych stacjach z konceptem Eat&Go to autorska mieszanka starannie dobranych ziaren 100 proc. Arabiki o wyjątkowo bogatym aromacie i delikatnym, przyjemnym smaku. Stacje z konceptem Eat&Go wyposażone zostały również w ciekłokrystaliczne ekrany wielkoformatowe Digital Signage, informujące kierowców o najnowszych promocjach, a także audiomarketing.

Stacja w Rzepcze-Głogówek, w województwie opolskim, swoją działalność zlokalizowała przy drodze wojewódzkiej 416 i jest stacją franczyzową, wyposażoną w wiele udogodnień dla kierowców, w tym także w koncept gastronomiczny Eat&Go. Natomiast stacja w Grońsku, w województwie wielkopolskim, położona przy drodze krajowej w kierunku Świecka — między Pniewami a Świebodzinem — posiada kącik kawowy i ofertę przekąskową w postaci hot-dogów. Podobnie stacja w Redle, w województwie zachodniopomorskim, która mieści się przy drodze wojewódzkiej 152. Na terenie stacji działa także sklep, który swoją ofertę kieruje zarówno dla kierowców, jak i okolicznych mieszkańców. Ostatnia z nowo otwieranych stacji AVIA usytuowana jest w miejscowości Sierpów przy drodze krajowej 91, między Ozorkowem a Łęczycą.

Rok 2021 i obecna sytuacja wymagają od nas wszystkich wzmożonej czujności, dlatego tym bardziej cieszymy się, gdy udaje nam się uruchomić zgodnie z planem kolejne stacje paliw pod marką AVIA. Stacje własne wyposażone zostały w nowoczesny koncept gastronomiczny Eat&Go, który od ubiegłego roku sukcesywnie wprowadzamy. Natomiast cztery stacje przyłączyły się do sieci AVIA na zasadach franczyzy. Współpraca z partnerami biznesowymi jest dla nas również bardzo ważna — mówi Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie. Ubiegły rok zamknęliśmy liczbą ponad 60 stacji, z czego 80 proc. to stacje franczyzowe. To pokazuje, że mamy w tym obszarze odpowiednie narzędzia i wiedzę, by stwarzać idealne warunki do współpracy z partnerami. Rozwijamy się i sumiennie realizujemy założone cele – ten rok chcemy zakończyć liczbą 100 stacji AVIA w Polsce — dodaje Robert Nowek.

Sieć stacji AVIA liczy obecnie blisko 65 działających obiektów, które zlokalizowane są w całej Polsce. Stacje powstają głównie w średnich i małych miastach, jednak AVIA nie zapomina o największych aglomeracjach, rozszerzając swoją działalność także o największe miasta w Polsce.

Polecamy również

31. finał WOŚP na stacjach AVIA

31. finał WOŚP na stacjach AVIA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 31. Środki zebrane podczas tegorocznego finału przeznaczone zostaną na walkę z sepsą. Skarbony...